PromoGierki
Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced
LEGO 3307216308874

Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

189,00 zł
12% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 25,17 zł

Cena katalogowa: 214,17 zł

Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 32 wyświetleń do tej pory

189,00 zł

Najniższa cena

Obecnie

193,36 zł

Śr. cena (30 dni)

-2%

177,17 zł

Historyczne minimum

24 sie 2026

214,17 zł

Cena katalogowa

4

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 4 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Allegro
189,00 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
Media Expert
228,02 zł
Kup teraz ↗
MediaMarkt
229,99 zł
Kup teraz ↗
Empik
257,89 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 4 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 177,17 zł w dniu 24 Aug 2026

Najczęstsze pytania o Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced

Czym jest LEGO Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced?▾

LEGO Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced (zestaw #3307216308874) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 189,00 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 214,17 zł. Sprawdzamy ceny w 4 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 177,17 zł w dniu 24 sierpnia 2026.

Czy LEGO Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Gra PS5 CENEGA Assassin's Creed Black Flag Resynced najtaniej w Polsce?▾

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 189,00 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.