PromoGierki
Wrc Generations Nowa Pl PS5
LEGO 3665962018288

Wrc Generations Nowa Pl PS5

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

59,45 zł
9% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 5,54 zł

Cena katalogowa: 64,99 zł

Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 30 wyświetleń do tej pory

59,45 zł

Najniższa cena

Obecnie

61,50 zł

Śr. cena (30 dni)

-3%

57,50 zł

Historyczne minimum

16 wrz 2026

64,99 zł

Cena katalogowa

1

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 1 sklep sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Allegro
59,45 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy ten sklep pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 57,50 zł w dniu 16 Sep 2026

Najczęstsze pytania o Wrc Generations Nowa Pl PS5

Czym jest LEGO Wrc Generations Nowa Pl PS5?▾

LEGO Wrc Generations Nowa Pl PS5 (zestaw #3665962018288) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Wrc Generations Nowa Pl PS5?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 59,45 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 64,99 zł. Sprawdzamy ceny w 1 sklepie dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Wrc Generations Nowa Pl PS5?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 57,50 zł w dniu 16 września 2026.

Czy LEGO Wrc Generations Nowa Pl PS5 jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Wrc Generations Nowa Pl PS5 najtaniej w Polsce?▾

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 59,45 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.