PromoGierki
Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska
LEGO 4020628541408

Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

678,89 zł
3% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 20,11 zł

Cena katalogowa: 699,00 zł

Kup teraz ↗Empik

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

1 wyświetleń do tej pory

678,89 zł

Najniższa cena

Obecnie

Śr. cena (30 dni)

Historyczne minimum

699,00 zł

Cena katalogowa

1

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 1 sklep sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Empik
678,89 zł699,00 zł

Oszczędzasz 20,11 zł

NAJLEPSZA CENA
-3%
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy ten sklep pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.
Historia cen pojawi się tutaj, gdy tylko będziemy śledzić ten zestaw przez kilka dni.

Najczęstsze pytania o Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska

Czym jest LEGO Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska?

LEGO Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska (zestaw #4020628541408) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 678,89 zł w sklepie Empik, w porównaniu z ceną katalogową 699,00 zł. Sprawdzamy ceny w 1 sklepie dla tego zestawu.

Czy LEGO Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Star Wars: Galactic Racer - Edycja Kolekcjonerska najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Empik — 678,89 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.