PromoGierki
Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook
LEGO 4020628549718

Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook

Xbox Series X/S
NAJLEPSZA CENA

WOW, co za okazja!

229,99 zł

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Xbox Series X/S: #1

— 7 wyświetleń do tej pory

229,99 zł

Najniższa cena

Obecnie

NAJLEPSZA CENA

229,99 zł

Śr. cena (30 dni)

229,99 zł

Historyczne minimum

18 wrz 2026

NAJLEPSZA CENA

—

Cena katalogowa

0

Oferty

Ceny w sklepach

Regularnie sprawdzamy polskie sklepy — obecnie nikt nie ma tego zestawu w ofercie.

Brak aktywnych ofert w tej chwili.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 229,99 zł w dniu 18 Sep 2026

Najczęstsze pytania o Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook

Czym jest LEGO Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook?▾

LEGO Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook (zestaw #4020628549718) to zestaw z serii Xbox Series X/S.

Ile kosztuje LEGO Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 229,99 zł. Sprawdzamy ceny w 0 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 229,99 zł w dniu 18 września 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.

Czy LEGO Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Gra Xbox Series PLAION Crimson Desert Edycja Steelbook najtaniej w Polsce?▾

Obecnie nie śledzimy aktywnej oferty tego zestawu — sprawdź sklepy wymienione powyżej albo ustaw alert cenowy, żeby dostać powiadomienie, gdy się pojawi.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.