
Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko
WOW, co za okazja!
Cena katalogowa: 159,90 zł
Kup teraz ↗
— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w PlayStation 5: #1
— 88 wyświetleń do tej pory
134,90 zł
Najniższa cena
Obecnie
151,84 zł
Śr. cena (30 dni)
-11%
129,99 zł
Historyczne minimum
18 sie 2026
159,90 zł
Cena katalogowa
4
Oferty
Ceny w sklepach
Śledzimy obecnie 4 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 129,99 zł w dniu 18 Aug 2026
Najczęstsze pytania o Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko
Czym jest LEGO Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko?▾
LEGO Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko (zestaw #5030937125380) to zestaw z serii PlayStation 5.
Ile kosztuje LEGO Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko?▾
Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 134,90 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 159,90 zł. Sprawdzamy ceny w 4 sklepach dla tego zestawu.
Jaka była najniższa cena LEGO Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 129,99 zł w dniu 18 sierpnia 2026.
Czy LEGO Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko jest wycofywane?▾
Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.
Gdzie kupić LEGO Ea Sports F1 25 PlayStation 5 Pl (PS5) pudełko najtaniej w Polsce?▾
Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 134,90 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.
Podobne gry

Final Fantasy VII Rebirth Playstation 5 Gra Rpg Na Płycie Nowa
PS5 Zenless Zone Zero Collector's Edition
Oszczędzasz 16,60 zł
Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.




