PromoGierki
Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5
LEGO 5051895413210

Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

74,93 zł
6% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 4,57 zł

Cena katalogowa: 79,50 zł

Kup teraz ↗Empik

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

1 wyświetleń do tej pory

74,93 zł

Najniższa cena

Obecnie

Śr. cena (30 dni)

Historyczne minimum

79,50 zł

Cena katalogowa

1

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 1 sklep sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Empik
74,93 zł79,50 zł

Oszczędzasz 4,57 zł

NAJLEPSZA CENA
-6%
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy ten sklep pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.
Historia cen pojawi się tutaj, gdy tylko będziemy śledzić ten zestaw przez kilka dni.

Najczęstsze pytania o Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5

Czym jest LEGO Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5?

LEGO Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5 (zestaw #5051895413210) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 74,93 zł w sklepie Empik, w porównaniu z ceną katalogową 79,50 zł. Sprawdzamy ceny w 1 sklepie dla tego zestawu.

Czy LEGO Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5 jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Mortal Kombat 11 Ultimate Pl/En, PS5 najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Empik — 74,93 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.