PromoGierki
Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword
LEGO 5055060907139

Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword

Xbox Series X/S

WOW, co za okazja!

289,00 zł
3% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 10,00 zł

Cena katalogowa: 299,00 zł

Kup teraz ↗Media Expert

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Xbox Series X/S: #1

1 wyświetleń do tej pory

289,00 zł

Najniższa cena

Obecnie

Śr. cena (30 dni)

Historyczne minimum

299,00 zł

Cena katalogowa

3

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 3 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Media Expert
289,00 zł299,00 zł

Oszczędzasz 10,00 zł

NAJLEPSZA CENA
-3%
Kup teraz ↗
Empik
299,00 zł
Kup teraz ↗
MediaMarkt
299,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 3 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.
Historia cen pojawi się tutaj, gdy tylko będziemy śledzić ten zestaw przez kilka dni.

Najczęstsze pytania o Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword

Czym jest LEGO Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword?

LEGO Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword (zestaw #5055060907139) to zestaw z serii Xbox Series X/S.

Ile kosztuje LEGO Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 289,00 zł w sklepie Media Expert, w porównaniu z ceną katalogową 299,00 zł. Sprawdzamy ceny w 3 sklepach dla tego zestawu.

Czy LEGO Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Gra Xbox Series CENEGA Onimusha Way of the Sword najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Media Expert — 289,00 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.