PromoGierki
Star Wars Dark Forces Remaster (PS5)
LEGO 5056635620736

Star Wars Dark Forces Remaster (PS5)

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

149,99 zł
Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 30 wyświetleń do tej pory

149,99 zł

Najniższa cena

Obecnie

150,58 zł

Śr. cena (30 dni)

130,00 zł

Historyczne minimum

3 sie 2026

—

Cena katalogowa

2

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 2 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Allegro
149,99 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
Empik
152,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 2 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 130,00 zł w dniu 3 Aug 2026

Najczęstsze pytania o Star Wars Dark Forces Remaster (PS5)

Czym jest LEGO Star Wars Dark Forces Remaster (PS5)?▾

LEGO Star Wars Dark Forces Remaster (PS5) (zestaw #5056635620736) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Star Wars Dark Forces Remaster (PS5)?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 149,99 zł w sklepie Allegro. Sprawdzamy ceny w 2 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Star Wars Dark Forces Remaster (PS5)?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 130,00 zł w dniu 3 sierpnia 2026.

Czy LEGO Star Wars Dark Forces Remaster (PS5) jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Star Wars Dark Forces Remaster (PS5) najtaniej w Polsce?▾

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 149,99 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.