PromoGierki
2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste
LEGO 5908305250579

2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

1380,99 zł
Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 52 wyświetleń do tej pory

1380,99 zł

Najniższa cena

Obecnie

428,79 zł

Śr. cena (30 dni)

+222%

376,96 zł

Historyczne minimum

15 wrz 2026

—

Cena katalogowa

1

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 1 sklep sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Allegro
1380,99 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy ten sklep pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 376,96 zł w dniu 15 Sep 2026

Najczęstsze pytania o 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste

Czym jest LEGO 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste?▾

LEGO 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste (zestaw #5908305250579) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 1380,99 zł w sklepie Allegro. Sprawdzamy ceny w 1 sklepie dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 376,96 zł w dniu 15 września 2026.

Czy LEGO 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO 2X Gra PS5 Cenega Mafia: Dawne Strony Edycja San Celeste najtaniej w Polsce?▾

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 1380,99 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.