PromoGierki
God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku
LEGO 711719409397

God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku

PlayStation 5
NAJLEPSZA CENA

WOW, co za okazja!

128,34 zł

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 20 wyświetleń do tej pory

128,34 zł

Najniższa cena

Obecnie

NAJLEPSZA CENA

128,34 zł

Śr. cena (30 dni)

128,34 zł

Historyczne minimum

1 sie 2026

NAJLEPSZA CENA

—

Cena katalogowa

0

Oferty

Ceny w sklepach

Regularnie sprawdzamy polskie sklepy — obecnie nikt nie ma tego zestawu w ofercie.

Brak aktywnych ofert w tej chwili.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 128,34 zł w dniu 1 Aug 2026

Najczęstsze pytania o God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku

Czym jest LEGO God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku?▾

LEGO God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku (zestaw #711719409397) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 128,34 zł. Sprawdzamy ceny w 0 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 128,34 zł w dniu 1 sierpnia 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.

Czy LEGO God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO God of War Ragnarok PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku najtaniej w Polsce?▾

Obecnie nie śledzimy aktywnej oferty tego zestawu — sprawdź sklepy wymienione powyżej albo ustaw alert cenowy, żeby dostać powiadomienie, gdy się pojawi.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.