PromoGierki
Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku
LEGO 711719578444

Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

111,00 zł
1% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 1,00 zł

Cena katalogowa: 112,00 zł

Kup teraz ↗Empik

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

1 wyświetleń do tej pory

111,00 zł

Najniższa cena

Obecnie

Śr. cena (30 dni)

Historyczne minimum

112,00 zł

Cena katalogowa

2

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 2 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Empik
111,00 zł112,00 zł

Oszczędzasz 1,00 zł

NAJLEPSZA CENA
-1%
Kup teraz ↗
Allegro
118,44 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 2 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.
Historia cen pojawi się tutaj, gdy tylko będziemy śledzić ten zestaw przez kilka dni.

Najczęstsze pytania o Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku

Czym jest LEGO Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku?

LEGO Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku (zestaw #711719578444) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 111,00 zł w sklepie Empik, w porównaniu z ceną katalogową 112,00 zł. Sprawdzamy ceny w 2 sklepach dla tego zestawu.

Czy LEGO Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Helldivers II 2 PS5 Nowa Pudełkowa Po Polsku najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Empik — 111,00 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.