PromoGierki
Astro Bot PS5 po Polsku NOWA
LEGO 711719592174

Astro Bot PS5 po Polsku NOWA

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

197,17 zł
Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 31 wyświetleń do tej pory

197,17 zł

Najniższa cena

Obecnie

200,57 zł

Śr. cena (30 dni)

-2%

189,70 zł

Historyczne minimum

24 sie 2026

—

Cena katalogowa

2

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 2 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Allegro
197,17 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
Empik
282,82 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 2 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 189,70 zł w dniu 24 Aug 2026

Najczęstsze pytania o Astro Bot PS5 po Polsku NOWA

Czym jest LEGO Astro Bot PS5 po Polsku NOWA?▾

LEGO Astro Bot PS5 po Polsku NOWA (zestaw #711719592174) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Astro Bot PS5 po Polsku NOWA?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 197,17 zł w sklepie Allegro. Sprawdzamy ceny w 2 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Astro Bot PS5 po Polsku NOWA?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 189,70 zł w dniu 24 sierpnia 2026.

Czy LEGO Astro Bot PS5 po Polsku NOWA jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Astro Bot PS5 po Polsku NOWA najtaniej w Polsce?▾

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 197,17 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.