PromoGierki
Kolekcja Nioh Playstation 5
LEGO 711719816799

Kolekcja Nioh Playstation 5

PlayStation 5

WOW, co za okazja!

127,50 zł
Kup teraz ↗Empik

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w PlayStation 5: #1

— 26 wyświetleń do tej pory

127,50 zł

Najniższa cena

Obecnie

122,50 zł

Śr. cena (30 dni)

+4%

120,00 zł

Historyczne minimum

30 lip 2026

—

Cena katalogowa

2

Oferty

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 2 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

Empik
127,50 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
Allegro
149,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 2 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 120,00 zł w dniu 30 Jul 2026

Najczęstsze pytania o Kolekcja Nioh Playstation 5

Czym jest LEGO Kolekcja Nioh Playstation 5?▾

LEGO Kolekcja Nioh Playstation 5 (zestaw #711719816799) to zestaw z serii PlayStation 5.

Ile kosztuje LEGO Kolekcja Nioh Playstation 5?▾

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 127,50 zł w sklepie Empik. Sprawdzamy ceny w 2 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Kolekcja Nioh Playstation 5?▾

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 120,00 zł w dniu 30 lipca 2026.

Czy LEGO Kolekcja Nioh Playstation 5 jest wycofywane?▾

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Kolekcja Nioh Playstation 5 najtaniej w Polsce?▾

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Empik — 127,50 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne gry

Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.